Jak podejmować decyzję Lepsza agencja ds. Marketingu cyfrowego


Poczułam się zachwycona, że ​​nie mówi się, że mi mówią, więc wziąłem je na odpowiedni majtek. Będzie mnóstwo różnych wyborów, które będą poszukiwane przez agencję marketingową.


Nic nie wydaje się tak ekscytujące, że można oczekiwać, że będzie to wesele. Przechodzenie do przyjaciela lub krewnego żonatego czyni cudowny dzień, ale może być przedłużone.

8) Sprawdź, gdzie znajdują się konkurenci. Jedną z łatwych strategii jest przeglądanie ich najbardziej oczywistych nazw użytkowników i odwiedzanie tych kont, jeśli są naprawdę konkurentami lub grabieżkami. Jeśli znajdziesz wiele, szukaj podstawowych wyszukiwań. Zastanów się, czy warto dołączyć do konkurentów w tych witrynach, jeśli nigdy nie zarejestrowałeś się.

Zgrywają abs w klientach zawierają. Jeśli zawierają klienci, którzy wiedzą na pewno, że najwyraźniej wykonali swoją pracę świetnie. Sprawdź, jaka jest Twoja obecność społeczna Twojego klienta, jaka jest aktywność i miejsce, w którym się znajdują w wynikach wyszukiwania.

C) Zapytaj i otrzymasz: Prawda są te słowa. Jak już zasugerowałeś w akcji (a), powinieneś zacząć pytać ludzi z Twojej firmy. Rodzina, przyjaciele, współpracownicy, wszyscy, którzy szukają agencji interaktywnej Delhi naprawdę dla Twojej firmy.

Poproś swoją sieć o tweetowanie jako przedstawiciel. „Jeden z moich byłych profesorów na uniwersytecie w stanie Oregon, Kelli Matthews, wraz z rozbudowaną siecią Twittera i wysłał wiadomość, stwierdzając:” Kilka moich superstar grads przemieszcza się do Seattle i poszukuje tego pierwszego koncertu PR. Jeśli usłyszysz niczego, zdiagnozuj! ” To przesłanie było bardzo korzystne i jeśli nie dotknąłem się, aby moje główne źródła, osobiście nie chciałem strumienia tworzyć sieci specjalistów w Seattle „, powiedziała Jessica Lomelin, ostatnia studentka.

Wywołaj określone grupy. „Wspomnij nazwy firm w Twoich biuletynach – w szczególności te, które Cię interesują. Połączą cię z innymi zainteresowanymi tymi firmami – z których część kończy się pracodawcami!” powiedział Robbie Kellman Baxter z Działu Półwyspu.

Przeanalizuj Backlinks – kolejną kopalnię złota w celu odkrycia referencji z konkurencją. Dzięki temu można filtrować te same adresy URL domeny, a także wyszukiwać czynniki, np. Wymianę słów kluczowych docelowych wokół linków.

Linki budowlane mogą być przydatne również w marketingu internetowym. Aby dowiedzieć się więcej, możesz wynająć agencję zajmującą się marketingiem elektronicznym lub doradztwo, aby umożliwić. Jedną z takich konsultacji jest Qudos Digital.