Jak stworzyć długofalową i zrównoważoną firmę internetową


Napisz obrys: musisz najpierw zrobić to, kiedy usiadam do pisania przewodnika. Tak więc wybierz topis, które dotyczą Twojej witryny, a następnie skopiować. Prześlij stronę internetową do katalogów internetowych.

Każdego dnia wysyłane są setki bezpłatnych zgłoszeń do Google. Często wchodzą one w wyszukiwarkę silnika lub na stronie internetowej. W rzeczywistości Google szczyci się obecnie jednym z największych wyszukiwarek internetowych.

3) Konkurencja: wreszcie 90% najlepszych słów kluczowych jest albo zbyt konkurencyjne, albo jak zniknęły najlepsze znalezione słowa kluczowe seo. Zarejestrowano domeny pozycjonujące.

Prawdziwa moc w tej usłudze będzie się ciągle rozwijała. W miarę jak robisz to najnowszą część działalności, zaczynają się różne rzeczy. Blog wydawców i czytelników Carnival z czasem zostaną poinformowani o Twoim piśmie i miejscu, aby wiedzieć, lubić i zaufać. Jeśli w ogóle zaczniesz dostrzegać więcej bezpośredniego ruchu, a także więcej treści Twojej witryny, wydasz faktyczne hosty.

Czytałem niektóre z reklam, ale odrzuciłem znaczenie jako tyle „więcej pracy” do rozwiązania w następnym życiu. Byłem zajęty 111 adresami URL, 3 które zarabiały pieniądze, które zarabiałem przez moje dochody. (Pracuję w pełnym wymiarze czasu od domu, sprzedając prawdziwe produkty w witrynach, które mogę wysyłać, jeśli mają być zamówione). EBay to nowa przygoda, ale przybyła z ostrym kreskiem, gdy biegaliśmy wśród ekskluzywnych kreacji, które sprzedawane były jak hotcakes przez 18 miesięcy.

Tylko dlatego, że niezależność nie oznacza, że ​​masz takie niestabilne dochody. Oczywiście, nie będzie to tak konsekwentne, jak użycie pracy na 9 do 5, ale jeśli nie uda się opracować jednolitego harmonogramu marketingowego, a ty i twoi związani z tym, że nie stanie się freelancerem, od dwóch do trzech razy.

Korzystając z filmów do reklamowania witryny, musisz mieć pewność, że w podsumowaniu wideo wydano hiperłącze do witryny. Nie wahaj się umieścić kilka różnych witryn, aby uzyskać lepsze rozpowszechnianie słów, które są. Musisz również mieć pozytywne wrażenie, że robisz wspaniałe filmy, tak aby przyciągnęła wystarczająco dużo uwagi.

Aby odnieść sukces jako freelancer, musisz traktować swoją pracę jako firmę – co oznacza respektowanie czasu trwania. Jasne, że można ustawić swój własny harmonogram i może być rozmieszczony na pewno powinno. Ale ufaj mi, będziesz dramatycznie wzmacniać szanse na sukces każdego, kto trzyma się tego rodzaju rutynę.

Dobrym projektantom są kreatywni ludzie, którzy potrzebują tego w pudełku. Używany samochód dobry projektant stron staje się coraz trudniejszy. Doskonałe projektanci są chwyceni przez agencje i duże projekty. Niemniej jednak przeciążony pracą i często, może znać na nich, ponieważ nie mają czasu (lub potrzeby) na rynek siebie. Patrząc na to i zadając właściwe pytania, ważne jest, aby zdecydować, czy mają prawo do wykonania pracy.