5 sposobów, aby to zrobić w Internecie


Google dokonał nowoczesnej zmiany w wyszukiwaniu, która jest ogromna pomoc dla webmasterów i affiliate marketingu podobne. I nie zamierzają zajmować rankingu za niejasne słowa kluczowe i kluczowe frazy.


Pamiętam o dniu, w którym zadzwonił mój znajomy. Dostaliśmy sześciocyfrową liczbę sukcesów sprzedających się w serwisie Ebay przez kilka tygodni. Gdy robisz EBay, możesz łatwo spotkać się z innym eBayerem w urzędzie pocztowym, kiedy zwleka się z przesyłaniem sprzedawanych towarów do zwycięzców aukcji. Dan zapoznał się z Bryanem, który robi 4 razy tyle, ile byliśmy na Craigslist i. Mówili regularnie. Tego konkretnego dnia Bryan tłumaczył, że umieściła w swojej witrynie wyobrażenie o sobie i zarabiała 200 dolarów dziennie na adsense! Nalegał, aby Dan nie marnował jednego dnia i spróbował swoich sił na swojej stronie.

Jedną z takich technologii jest seo (Search Engine Optimization), która może być bardzo potrzebna na rynku I.T i bezbolesna do nauki. W rzeczywistości SEO i reklama to nowa dziedzina planety I.T. W tym sektorze wymagana jest duża liczba profesjonalistów (zarówno doświadczonych, jak i świeżych). Najlepszą rzeczą w pracy SEO są absolwenci z każdego tła mogą zadeklarować te możliwości funkcji.

Widzisz, większość mężczyzn i kobiet wybierze rynek, który ma trafić, w oparciu przede wszystkim do ich własnych zainteresowań i pasji. I nie ma nic złego w tym na pueden. Ale staje się problemem, jeśli twoja główna pasja lub zainteresowanie kończą się bez odpowiedniego programu partnerskiego dla technologii informacyjnych.

Jako niezależny pisarz, codziennie i codziennie „zgłaszam się do biura” – podobnie jak podczas pracy w firmie U. s. Jedyną rzeczą, która się zmieniła, jest moja praca. Teraz pracuję w moim bunny pantofle i że nie mogę grzebać moje włosy do późnego popołudnia (jeśli w ogóle).

Ale jest to istotne niuanse. Aby silniki najskuteczniej przeczytać i zaszeregować tę stronę, słowa kluczowe muszą być oddzielone przy użyciu łącznika. Rzeczywisty właściwy zoptymalizowany adres URL byłby odczytywany przez firmę companyforseodotcom / seo-services.

Użyj najprawdopodobniej najbardziej skutecznych 2-3 słów kluczowych w odniesieniu do każdej strony oraz „meta-tagów”. Meta tag jest głównym źródłem kodu źródłowego, który informuje pajęczyków o Twojej stronie.

Ta rada zabiera nam pełne koło. Jeśli uwzględnisz pierwsze 2 wskazówki, musisz uważnie wybrać strategię budowania ruchu. Oczywiście konieczne będzie również zawężenie tego, co uważasz za idealne dla Twojej firmy. Czy jest optymalizacja? Pay Per Click? Marketing Artykuł? Tworzenie wideo? Reklama banerowa? Kilka strategii zajmuje więcej czasu niż pieniądze, więc będzie odgrywać rolę w opcji. Znam siebie najlepiej i skuteczniej korzystasz z internetowych celów biznesowych. Odpowiedzią jest znalezienie techniki, z którą zamierzasz zacząć.